لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی
تصویر عنوان

نمایندگی آرنوش

شرایط اخذ نمایندگی:

 

با تشکر از اینکه صنایع غذایی آرنوش را انتخاب نموده اید.شرایط اعطایی نمایندگی به شرح زیر می باشد.

 1. حداقل متراژ ۵۰ متر ( در شهرهای بزرگ )
 2. حداقل بر فروشگاه ۶ متر
 3. حداقل ارتفاع سقف ۲.۵ متر
 4. موقعیت فروشگاه باید در خیابان اصلی و در محل تردد و خرید باشد و حتما موقعیت فروشگاه باید توسط گروه صنعتی صنایع غذایی آرنوش تایید شود.

شرایط همکاری:

 1. ودیعه : ودیعه بر اساس متراژ فروشگاه و به ازای هر متر ۱ میلیون تومان محاسبه میگردد. ودیعه در واقع وجه نقدی است که نماینده بابت تامین جنس فروشگاه به شرکت میپردازد. مبلغ ودیعه ضمانت تحویل کالای امانی به نماینده است که پرداخت آن به صورت نقدو تا قبل از زمان افتتاح فروشگاه انجام میشود. ودیعه فقط یک بار در طی یک قرارداد سه ساله از نماینده اخذ میشود و این وجه پس از اتمام قرارداد به هر طریق قابل استرداد میباشد.
 2. چک تضمین : یک فقره چک به میزان یک و نیم برابر مبلغ ودیعه توسط نماینده جهت تضمین قرارداد، تحویل مجموعه میشود.
 3. دکور : طراحی دکور توسط گروه صنعتی صنایع غذایی آرنوش انجام میشود و اجرا و پیاده سازی آن توسط نماینده و بر اساس استانداردهای مجموعه و طبق طرح تهیه شده میباشد. تابلوی چلنیوم صنایع غذایی آرنوش توسط مجموعه تهیه میشود و فقط زیرساخت آن به عهده نماینده خواهد بود.
 4. سهم نماینده : سهم نماینده به صورت روزانه برداشت میشود که این سهم در ایام عادی برابر با۴۰ درصد و در ایام حراج برابر ۲۰ درصد میباشد.
 5. هزینه های فروشگاه : کلیه هزینه های راه اندازی فروشگاه از جمله تهیه گیت و تگ و سیستم کامپیوتری و … و هزینه های روزانه فروشگاه از جمله هزینه های پرسنلی و آب و برق و کرایه و… با نماینده میباشد. اما خدمات پشتیبانی فروش، خدمات ارتباط با مشتریان، طراحی پروموشن و تبلیغات ماهیانه … با مجموعه صنایع غذایی آرنوش میباشد.
 6. محصولات : محصولات مجموعه به صورت روزانه تولید میشود و به طور پیوسته اقلام جدید در سراسر ایران بین شعب و نمایندگی ها توزیع می گردد. کلیه اقلام به صورتامانی تحویل نماینده میشود و در انتهای هر فصل امکان عودت کالا به شرکت وجود دارد و از این نظر ضرر و زیانی متوجه نماینده نخواهد شد. محصولات طبق نظر و صلاحدید مدیران منطقه مجموعه برای شعبات انتخاب و ارسال میشوند و تقریبا کلیه محصولات به کلیه فروشگاه ها ارسال میشود. ارزش ریالی موجودی محصولات ارسالی به نماینده، یک و نیم برابر مبلغ ودیعه ایشان میباشد.
 7. هزینه های حمل و نقل کالا : هزینه ارسال محصولات از کارخانه به فروشگاه توسط نماینده پرداخت میشود البته با توجه به قرارداد همکاری مابیناداره پست و مجموعه صنایع غذایی آرنوش این مبلغ بسیار ناچیز خواهد بود.
 8. ساعات کار و ایام تعطیل : ساعات کاری فروشگاه، زمان شروع و اتمام کار و همچنین نحوه عملکرد در روزهای تعطیل طبق تقویم مجموعه صنایع غذایی آرنوش و با صلاحدید مدیر منطقه مربوطه انجام میشود.
 9. فروش انحصاری محصولات صنایع غذایی آرنوش : نماینده موظف به ارائه محصولات صنایع غذایی آرنوش میباشد و فروش هر نوع کالای متفرقه توسط نماینده به منزله تخطی می باشد.
 10. قیمت فروش محصولات : قیمت فروش و یا میزان آف محصولات توسط مجموعه مشخص میشود و امکان دخل و تصرف در این مقدار وجود ندارد.
 11. قرارداد : قرداد در قالب فرمت مشخص و تنظیم شده توسط مجموعه صنایع غذایی آرنوش منعقد میگردد.
 12. در شهرهای کوچک به مغازه های زیر ۵۰ متر نیز نمایندگی اعطا می گردد که ودیعه آن صرف نظر از متراژ دقیق برابر با ۵۰ میلیون تومان می باشد.
 13. در صورتی که نماینده متقاضی دریافت نمایندگی به صورت انحصاری در استان خود باشد به نحوی که به جز ایشان شرکت با فرد دیگری در آن ناحیه همکاری نداشته باشد مبلغ ودیعه متری ۳ میلیون تومان محاسبه خواهد شد.

مدارک ارسالی به واحد مدیریت برند صنایع غذایی آرنوش جهت تصمیم گیری :

 1. ارائه آدرس دقیق محل فروشگاه
 2. ارائه لوکیشن آنلاین فروشگاه
 3. اعلام محدودیت های زمانی از لحاظ باز و بسته شدن فروشگاه در صورتی که در مجتمع تجاری واقع شده باشد.
 4. ارسال عکس از نمای داخل و بیرون فروشگاه، زوایای مختلف فروشگاه ، کف، سالن، سقف، ویترین و  بر فروشگاه
 5. ارسال فیلم از مغازه های مجاور و خیابانی که فروشگاه در آن واقع شده است.
 6. در صورت وجود برند های معروف در مجاورت ملک، ارائه اطلاعات تکمیلی در خصوص آن برند ها الزامی است.

لطفا مدارک ارسالی را به شماره 77528073 در واتساپ ارسال نمایید.همکاران پس از ارزیابی با شما تماس خواهند گرفت.

1402140214021402-شهریورشهریور-پنج‌شنبهپنج‌شنبه